Vac & Steam

Garas

Saugys ir efektyvus jūsų grindims

1  /  10

Vac & Steam

2-in-1 Vacuum and Steam Mop

Sanitize hard floors without the use of harsh chemicals

The BISSELL Vac&Steam is a Multifunction 2-in-1 vacuum and steam mop that vacuums and steams at the same time or separately. The electronic one touch fingertip controls in the handle make it easy to switch from vacuum to steam or use both easily.

Save time by vacuuming debris and steaming hard floors at the same time killing 99.9% of all germs & bacteria all around the home using just water. Built-in water filter to remove any impurities in the tap water to help protect your machine. Dry-tank technology keeps debris in the dust bin completely dry and away from the steam at all times. Its easy empty button feature makes clean up after use simple and easy. Two vacuum filters - foam and pleated are both washable and trap fine dust & debris to provide clean exhaust air back in to the room

2-in-1 Vacuum and Steam Mop

3 způsoby úklidu — samostatné vysávání nebo čištění párou, nebo souběžné použití. Ušetřete čas vysáváním nečistot a zároveň čištěním podlahy párou.

Odložte špinavé mopy a kbelíky a přeskočte i škodlivé chemikálie. Čistí a desinfikuje, protože horká pára ničí špínu, nečistoty a bakterie a zanechává podlahu bez jakékoli skvrny. Zabíjí 99,9% všech mikrobů a bakterií v celém domě jen za použití vody

Vynechejte smeták a lopatku a nechejte výkonný cyklónový vysavač a parní čistič sesbírat suchou špínu jedním tahem.

Technologie se suchou nádobkou uchovává nečistoty v prachovém zásobníku vždy zcela suché a oddělené od páry. Díky snadnému vyprazdňování pomocí knoflíku je vyčištění po použití snadné a lehké.

Dva vakuové filtry – pěnový a skládaný, oba omyvatelné, zachycují jemný prach a nečistoty, aby vycházející vzduch zpět do místnosti byl čistý.

Zabudovaný vodní filtr pro odstranění všech nečistot z kohoutkové vody pomáhá chránit váš přístroj.

Snadno se ovládá elektronickým tlačítkem na rukojeti, přepíná z vysavače na páru nebo spustí obojí naráz a ovládá páru na přání a vytváří tak páru okamžitě kdy a kde právě chcete Je vybaven teleskopickou rukojetí, která je ideální pro uložení ve skříni nebo v případě, že se přístroj nepoužívá./p>

Nástavec na mopovací návlek se snadno vyjímá a usnadňuje tak jeho výměnu. Úklidu můžete přidat i vůni s přiloženými vonnými kolečky, které padnou do kapsy uvnitř čistících návléků z mikrovlákna.

Dva filtry - pěnový a pletený lze prát, zachytávají jemný prach a nečistoty, zpět do místnosti uvolňují čistý vzduch

Vestavěný vodní filtr k odstranění nečistot v kohoutkové vodě pomáhá chránit váš přístroj

Voňavý úklid zajišťují dva voňavé disky, které lze zasunout do unikátní kapsy v čisticích podložkách z mikrovlákna

Read More

* Safe for use on marble, ceramic, stone, vinyl, laminate, linoleum and sealed hardwood floors.

Bendros specifikacijos

Valymo paviršiai Užsandarintos kietos grindys, Žemo plauko kilimai
Spalva White & Red
Galia / Energija 1600 W - Combined Vacuum & Steam

Techninės specifikacijos

Švarios vandens tankerio talpa (L) 0.4 L
Laido ilgis 7.6 m
Purvinos šiukšlių dėžės talpa (L) 0.95 L
Pirštų užuomėnų valdymas Taip
Triukšmo lygis (dB) 81 dB(A)
Svoris 4.8 kg
You have no products to compare.
Apie BISSELL

BISSELL yra šeima valdoma įmonė, kuri yra lyderė namų priežiūros versle daugiau nei penkias kartas. Mes turime gilią patirtį tam, kad suprasti mūsų klientų gyvenimo ir valymo poreikius. Šis fundamentalus įsitikinimas veda mus link tyrimų nustatyti klientų namų aplinkos ir valymo įpročius.

Skaityti daugiau

Kur nusipirkti

Retailers are coming soon